Toplu Epostaları Ulaştırabilme / Deliverability Süreci

Message34, size toplu eposta ulaştırabilme konusunda, dünya standartlarında bir hizmet sunmak için kurgulanmış ve tasarlanmıştır.
Message34, profesyonel özel bir ekip ile ulaşılabilirliği 7/24 monitoring ederek takip etmektedir. Bununla birlikte, müşterilerine ücretsiz ulaşılabilirlik konusunda çözüm seçenekleri sunar. İhtiyaçların en iyi şekilde karşılanması ve en iyi hizmetin sunulması amacıyla, her müşteriye özel olarak ulaşılabilirliği arttırmak için danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

Message34 toplu mail olarak gönderilen e-posta sayısının çok fazla ve sık olması sebebiyle Hotmail, Yahoo ve Gmail ile birebir ilişki kurarak “spam filter” takibi yapmakta, toplu mailin inbox‘a düşme konusunda sıkıntı yaşanmamasına son derece dikkat etmektedir. Spam Filter’lara takılmadan e-posta gönderme konusunun hassasiyetinin farkında olarak, müşteri memnuniyeti gözetilmektedir. Ayrıca türk telekom, doruk.net, mynet, turhost, natro, doğan grup, superonline gibi Türkiye‘nin büyük ISP Servisleri ile iyi ilişkiler yürütmektedir.
Ulaşılabilirliğin ( Deliverability ) artırımı ebülten hesabınız için son derece önem arz eder ve hizmet kalitesinin göstergesidir. Message34, dünyaca ünlü e-posta gönderi motoru POWER MTA kullanarak, gerekli tüm yetkilendirme protokollerini ( sender authentication ) -dkim, sender id, spf, domainkey-, Dmarch vb yerine getirmektedir. Daha verimli hizmet anlayışı ile müşterilerine özel IP ve domain adresi atayarak, gerekli Hotmail SNDS Network ve Yahoo Feedback Loop tanımlamalarını yapmaktadır. Gmail ve benzeri servisler için de aynı ayarları uygulayarak müşterinin özel kullanımına sunulan bir sanal gönderi alanı oluşturulabilmektedir.
Saydam hizmet anlayışı ile birlikte ulaşılabilirlik ve benzeri kontrolleri müşterinin de yapabilmesi hedeflenerek tasarlanan ve kurgulanan arayüzümüz kullanıcıya son derecek kolaylık sağlamaktadır. Gönderileriniz daha gönderilmeden önce, gönderi yapacağınız IP’lerin sender score’unu ve gönderi yapacağız HTML kampanyanızın spam skorlarının ne durumda olduğunu Message34 platformu üzerinden öğrenmeniz mümkündür. Yine bu yolu kullanarak e-postanızın kontrolünü yapabilirsiniz.
E-posta içerisinde gönderinizi bloke edecek bir link olup olmadığını, Spam Filter ‘ları harekete geçirecek hatalı bir kelimenin bulunup bulunmadığını görebilirsiniz. Ayrıca e-posta gönderiminden önce, inbox preview ile Hotmail, Gmail, Outlook, mobil cihazlarda mailinginizin nasıl göründüğünü, sorun olup olmadığını inceleyerek düzeltme yapabilirsiniz.
Message34 tüm bu özellikler dışında dünya üzerindeki en büyük whitelist uygulaması olan, senderscore ve returnpath ile iş ortaklığı seviyesinde iş birlikleri yapmaktadır.
Aynı kontrolü, şeffaf anlayış ile e-postalarınız gönderildikten sonra, Hotmail, Yahoo, Gmail ve tüm kurumsal email servislerinin her birinde kaç kişiye ulaştı / ulaşmadı ve yüzde kaç oranında epostanızın açıldığı ve tıklama aldığını görebilirsiniz.

Arayın uzman ekibimiz size yardımcı olsun. 0212 522 88 34