HAKKIMIZDA

Setup34 Reklam Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi olarak markalara dijital pazarlama hizmetleri sunmaktadır.

www.setup34.com.tr

Dijital pazarlamanın her alanında uzmanlaşmış ekibi ile profesyonel hizmetler sunan Setup34 bir çok farklı sektöre ve markaya hizmet vermektedir.

Setup34, iletişim ve pazarlama yeteneğini dijital medya mecralarının iç dinamikleriyle birleştirerek sizi hedeflediğiniz konuma taşır.

Potansiyel ve hedef kitlenizle markanızın kurumsal dinamiklerini benimseyip geliştirerek iletişime geçer. Dijital dünyada oluşturduğu ürünleri iletişim odaklı olarak kullanır ve ölçümlenebilir verilerle projeler geliştirir.
Setup34’ün geliştirmiş olduğu ürünlerden biri olan Message34, email marketing ihtiyacını karşılamaya ve marka hedeflerine yönelik geliştirilebilir bir yapı olarak kurgulanmıştır.

Message34 Email Marketing Sistemi, toplu mail faaliyetlerinizi, doğru teknikler ve stratejilerle kullanmanızı, ölçümlenmiş sonuçları raporlayarak görüntülemenizi sağlayan Setup34’ün geliştirmiş olduğu eposta pazarlama ürünüdür.

Message34, Setup34‘ün tescilli ürünüdür.