Email Marketing

Email Marketing ve Biz

İlk elektronik posta 1971 yılında Ray Tomlinson tarafından kendi bilgisayarının hemen yanındaki bilgisayara yollandı. Daha çok bilinen adıyla email, Email Marketing tarihi bir kolaylık ve iletişim ağı yaratıldığının bilincinde veya ötesinde dünyaya armağan edildi. Hızla, internetin olduğu her alanda vazgeçilmez, en önemli iletişim mecrası oldu.

Email Marketing ile Listenizdeki Üyelerinizi Nasıl Müşterilere Çevirirsiniz?

Yıllarca da iletişim alanındaki tartışılmaz önemini taşımaya devam etti. Günümüzde ise email iletişim olanaklarının yanında, pazarlama aracı olarak da kullanılmakta ve etkisini yitirmeden güçlenmektedir.

Email marketing nedir diye sorarsak markanın kendi kurumsal ve görsel kimliğiyle üyelerine eposta ile ulaşmasını sağlayan pazarlama yöntemidir. Bu alanda etkin faaliyette olmak, markalar adına hedeflenen başarının ölçümlenerek gerçekleşmesinde önemli bir paya sahiptir.

Çağın yükselen ağı sosyal medya, email marketingi gölgelemiş gibi görünse bile unutulmamalıdır ki günün en az 2 saati halen email başında geçmektedir. Sosyal medya ile koordineli ve destekleyici bir çalışma içerisinde email marketing, bu ortak kurgunun güçlü ortaklarından biri olacaktır.

Email marketing ihtiyacını karşılamaya ve marka hedeflerine yönelik geliştirilebilir bir yapı olarak kurgulanmış Message34 sistemimizle toplu eposta faaliyetlerinizi, doğru teknikler ve stratejilerle kullanabilir, ölçümlenmiş sonuçları raporlayarak görüntüleyebilirsiniz.

www.message34.com